Број на оглас: 3550933
Објавен на: 26.03.2020, 13:12
1 / 10

175/70/14 i 165/65/14 Liken i Continental

20 € Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
165
Висина:
65
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat zimski gumi i bandazi,gumite se 175/70/14 i 165/65/14 Liken i Continental,za dr.informacii zvonete na brojot!!