Број на оглас: 3550907
Објавен на: 01.08.2020, 08:52
1 / 4

CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI SO 5DUPKI

3.999 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
6J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
110
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI SO 5DUPKI ZDRAVI I PRAVI.