Број на оглас: 3550606
Објавен на: 05.04.2020, 10:39
1 / 5

KIA SORENTO

5 €
Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Во одлична состојба со два сета гуми со бандажи
074606998 Мите