Број на оглас: 3550517
Објавен на: 23.03.2020, 21:34
1 / 1

Iphone 7

120 € Цената е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
Iphone 7
Боја:
Roségold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ima problem so cipot za polnenje dr se si e ispravno..