Број на оглас: 3550494
Објавен на: 01.07.2020, 23:46
1 / 4

Vw golf 1 disel

350 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1980
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e pali vozi ....ne e registriran
Info na 077 510 656 Gjorgji