Број на оглас: 3550486
Објавен на: 23.03.2020, 20:19
1 / 2

Количка и транспортер во одлична состојба

40.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Количка, транспортер и торба од марката STOKKE во одлична состојба, скоро не користена. Цена на нова 74 000,00 за споредба!!!