Број на оглас: 3550298
Објавен на: 22.05.2020, 07:27

KUPUVAM: Metalna garaza

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
18 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam montazna metalna garaza.
Lokacija Prilep
Kontakt Kire: 078 306 504