Број на оглас: 3550193
Објавен на: 03.07.2020, 09:54
1 / 4

prodavam delovi za citroen xsara 2.0 xdi moze i cela

650 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za citroen xsara 2.0 xdi moze i cela makedonski dok za cela 650 ev za podle nemi zvonete