Број на оглас: 3550074
Објавен на: 23.03.2020, 10:09
1 / 12

Се продава голф3

800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1993
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична состојба пали вози регистрација истечена

  Кирчо Андонов