Број на оглас: 3549990
Објавен на: 28.03.2020, 19:14
1 / 4

Prodavam Good year 195/45/16 Edna guma

35 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
45
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam guma skoro nova good year.. Samo Edna par nema.. Se gleda od slikata kako nova e.. Imam i Edna Semperit ganc nova..