Број на оглас: 3549915
Објавен на: 05.04.2020, 19:45
1 / 9

Alfa mito 2009 1.6 jtdm

5.300 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
MiTo
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.11001
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Mito 1.6 jtdm 120ks 2009g.

Registrirana do 03 2021 so pominati 172000km

Letni i zimski 16" aluminiumski bandazi

Za povece info 072268268