Број на оглас: 3549896
Објавен на: 08.04.2020, 17:49
1 / 12

Delovi za Kompjuter i Gluvche Rival

1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Вид на оглас: Се продава


Kukjishte Deepcool Tesseract BF White - 1500mkd

Кулер Cooler Master Hyper 412S - 1500mkd
komplet kutija bez termalna pasta

Rezac ASUS DRW-24F1ST - 500mkd

Gluvche Steelseries Rival - 1000mkd
komplet kutija, ima novi glides