Број на оглас: 3549894
Објавен на: 29.03.2020, 17:48
1 / 10

Kebe , Prekrivka , Mikrofiber Polar

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ќебенцата се произведуваат во Дизајн Текс Куманово.
Моментално на лагер имаме преку 20 дезена.
3 димензии
- baby ќебе
150x100 , 270ден
140x100 , 250 ден.
- единечно 200x150 , 400ден
-дупло 200x200 , 500ден
цена за големи количини по договор
Следете не на ФБ страната:
www.facebook.com/dizajnteks19/