Број на оглас: 3549858
Објавен на: 23.05.2020, 23:54
1 / 3

Собни врати медијапан

80 € 5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 30 нови собни врати од медијапан комплет со каса, широчина 70 и 80 см крило, Цена по договор.
За поголема количина екстра попуст.
Инфо на тел. 075 717 868 Вуле.