Број на оглас: 3549853
Објавен на: 30.06.2020, 16:49
1 / 3

Ford focus 1.8 tddi

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Ford Focus 1999 1.8tddi karavan novi gumi nov akumulator klima
Kontakt
Dimce 078264599