Број на оглас: 3549772
Објавен на: 23.05.2020, 17:31
1 / 6

Se prodava 2006g. 1.6HDi (zamena so SKiP)

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata vo super sostojba kako od salon.