Број на оглас: 3549762
Објавен на: 27.03.2020, 10:30
1 / 6

Seat ibiza

1.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9tdi 101ks napraven servis prednica smeneta 4novi gumi plateno danok tehnicki reg do 7mesec povise info na ovoj broj: 078 523 634......078 523 634.....078 523 634.......078 523 634