Број на оглас: 3549754
Објавен на: 07.07.2020, 07:09
1 / 7

TOMA VINKOVIC 21

1 МКД Цената не е фиксна 1.350 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava TOMA VINKOVIC so trobrazden plug+dvobrazden plug+ralnuci vo ekstara sostojba