Број на оглас: 3549706
Објавен на: 27.03.2020, 00:48
1 / 8

SEAT LEON 1.9 TDI (DI Crvrni) 131 ks 6 brzini menuvac

3.500 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 2004 god 1.9 tdi 131 ks 6 brzini menuvac registriran cela godina xenon svetla so halogenki centralno zaklucuvanje so servisni dokumenti odrzuvan redovno napraven servis rebrast kais komplet so vodna pumpa ulje vo motor i site filtri ped 1500 km original kilometraza 179 000km proverka kaj sakate