Број на оглас: 3549655
Објавен на: 30.03.2020, 17:23
1 / 4

cipovi za poker

6 МКД Цената не е фиксна 10 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - GAMES

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


>>>>>>>>>>ZYNGA GAME<<<<<<<<<<
>>>>>>>>♤Texas hold em POKER♤<<<<<
♤Најбрзо!!!
♡Сигурно!!!
◇Најефтино!!!!!
♧ Чипови за покер на вашиот профил за 5 минути.
♤♡◇♧CHIPA PËR POKER ZYNGA♡♤◇
në profilin tuaj në 5 minuta.♧◇♡♤
♤♤♤♤24h On Line!!! OPEN 24/7 ♡♡♡
Call on ##075259222/ viber ##
& PLAY RELAX
16Bilion - 200 den
20B - 300 den
30B - 380 den
40B - 500 den
50B - 600 den
100B - 1000 den
166.6B - 1500 den
200B - 1900 den
300B - 2800 den
333.3B - 3000 den
500B - 4000 den
1000B - 1T - 7200 den
2000Bilion - 2T - 12000 den