Број на оглас: 3549227
Објавен на: 01.04.2020, 18:52
1 / 10

oprema za svinjarska farma/опрема за свињарска фарма

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

agromila trejd
Свети Николе
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава опрема за фарма:
-Чекалишта
-Прасилишта
-пластика за бе фаза
-силуси