Број на оглас: 3549221
Објавен на: 30.03.2020, 12:18
1 / 6

Рачка за Кочница за Yamaha

120 € Цената не е фиксна 130 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Кочници

Вид на оглас: Се продава


Продавам рачка за кочница (предна десна) за мотор Yamaha но испадна да не стигнам да ја наместам воопште на тие што имаат потреба нека повелат ..