Број на оглас: 3549220
Објавен на: 02.08.2020, 11:58
1 / 7

Kozni sedista za Fiat coupe(pinin farina)

100 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Coupe
Tип на делови:
Внатрешна опрема

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sedistata se dosta zacuvani ne se skinati
Se na preklop
Pinin farina
Pasuvaat na poveke vozila
Cena 100€