Број на оглас: 3549198
Објавен на: 21.03.2020, 21:27
1 / 4

Citroen c5 2.2Hdi

88 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na dobro stostojba
Automatic