Број на оглас: 3549130
Објавен на: 05.03.2021, 20:03
1 / 11

SE PRODAVA MERCEDES NEOCAR

7.900 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA MERCEDES NEOCAR, REGISTRIRAN ,VO IDLICNA SOSTOJBA,SO 54 SEDISTA...
ZA POVEKE INFORMACII NA
TEL. 070238021 - VITO