Број на оглас: 3549119
Објавен на: 21.12.2020, 16:25
1 / 3

REZERVNA FIAT 135/80R13 NOVA

По Договор
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
13
Ширина на бандаж:
4J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
135
Висина на гума:
80
Дијаметар на гума:
13

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


REZERVNA GUMA FIAT 4 DUPKI KOMLET SO KLUC DIGALKA CISTO NOVA