Број на оглас: 3549094
Објавен на: 06.04.2020, 11:33
1 / 11

SEAT IBIZA 1.4TDI ODLICNA***

5 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.4 TDI 59 KW ,KOLATA E PROIZVEDENA 05.2007G.UVEZENA OD ITALIJA , PERFEKTNO SOCUVANA KAROSERIJA I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,FUL OPREMA I ISPRAVNO SE DO SITNICA.PLATENO CARINA TUF HOMOLOGACIJA.POVEKE INFORMACII NA TEL:***078/343-715