Број на оглас: 3549073
Објавен на: 26.03.2020, 21:04
1 / 4

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12Ram

111 € Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
S20 Ultra
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
12 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung S20 Ultra# Telefono e cisto nov donesen od Germanija otklucen na site mrezi 12Ram.128Gb
Uste ne aktiviren komplet so se
Samo za seriozni kupuvaci
Tel...078337860