Број на оглас: 3549018
Објавен на: 02.08.2020, 09:53
1 / 8

SEAT ALTEA 2.0 140 ks

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata a vo perfekna sostojba vredi da se vidi .Servis ima napraveno ,4 novi gumi.Moze i zamena za pomalo vozilo.REGISTRIRANA DO 12.06.2021 godina