Број на оглас: 3548923
Објавен на: 06.04.2020, 18:45
1 / 5

Kia Sorento

5.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


God.2003
Km. 230000
Ful oprema
Kozen interier
Folie so ates
Redovno servisiran
Reg.do 12 mesec 2020
Kontakt telefon ve molam na
070602945. 070602945. 070602945