Број на оглас: 3548865
Објавен на: 19.04.2021, 21:10
1 / 12

Audi A6 3.0 2016 god.

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava A6 3.0tdi 2016 god. Sega donesen od Germanija i se plateni site davcki + registracia + zelen karton za cela godina .
Kolata e so full oprema i ima pominati 140000 km sega napraen servis .
Moze da se vidi vo sekoe vreme .
Za podetalni informaci : 075 540 540