Број на оглас: 3548775
Објавен на: 11.08.2020, 10:21
1 / 6

SE PRODAVA BRANA ZA TRAKTOR

100 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BRANA ZA TRAKTOR . ZNACI 2 RAMOVI I 4 DELA STO VLEVAAT VO ZEMJATA.CENATA ZA SE KOMPLET E 100 EVRA