Број на оглас: 3548657
Објавен на: 13.07.2020, 21:16
1 / 12

Letni gumi 215 55 16

3.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
215
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni
215 55 16
Samo gumi bandasite se prodadeni
2006 godina