Број на оглас: 3548643
Објавен на: 21.03.2020, 08:12
1 / 1

5x120 bmw 5,3,1 original bandazi za e60

310 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
8J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
255
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


original bandasi za serija 5 odgovaraat i na 3,fabricen za bmw e60 so zig bmw so gumu 255 45 17