Број на оглас: 3548632
Објавен на: 21.03.2020, 07:11
1 / 2

215/55/16 edna guma raspar

10 €
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
215
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


solidna guma