Број на оглас: 3548631
Објавен на: 21.03.2020, 07:09
1 / 1

4x114 14ki suzuki,honda,huyndai,daewoo

150 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


odlicni bandavcinja dve predni gumi dobri zadnite necinat