Број на оглас: 3548554
Објавен на: 23.05.2020, 23:50
1 / 10

AUDI A4 2.0 tdi 2008

8.500 € 8.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Audi A4 2.0 tdi 105 kw
2008 godina
Vo odlicna sostojba
So nov zamaec korpa lamela drugblager cel set od SACHS so fiskalna i faktura
Plateni site davacki do registracija
Mozna zamena so pomalo vozilo
Zamena 9200