Број на оглас: 3548546
Објавен на: 27.03.2020, 00:08
1 / 1

HDMI TO VGA Adapter

250 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов адаптер HDMI to VGA, праќам и по карго.
Повеќе инфо на 075/389-308