Број на оглас: 3548510
Објавен на: 02.04.2020, 19:11
1 / 6

Skoda Octavia RS 2.0

16.000 € 17.000 €
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.11001
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba
Registrirana e vo 1.03.2020 do 2021
Servisirana vo 01.03.2020
Za povece info na - 076 212 586

Broj na kontakt :
Mergim Fida 076 212 586