Број на оглас: 3548500
Објавен на: 09.04.2020, 12:56
1 / 12

БМВ 118 Уникат 2007 год на 140 000 км

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


➡️Бмв 118 од новиот мотор 144
➡️2007 година
➡️климатроник
➡️кожен салон
➡️М-Пакет
➡️команди на волан
➡️централно
➡️Два клуча
➡️тарга може да се провери за километри
➡️алумински бандажи
➡️далечинско управувач
➡️фабричко радио
➡️чисто нови гуми 4
➡️борд компјутер
➡️рикардо седиште
➡️АБС
➡️феислифт
➡️Аср
➡️Електрика на стакла
Колата е чисто нова може проверка во било кој сервис со мала потрошувачка без никакви удари прва фарба има сите документи преводи тиф хомологација колата е пали воз
➡️инфо 072754525
➡️140 000км ново
➡️фул опрема