Број на оглас: 3548477
Објавен на: 11.07.2020, 22:06
1 / 6

Wv turan 20tdi 2005god odlicen

3.333 € 3.444 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 7 sedista cena 3300e reg 10.mesec novi gumi