Број на оглас: 3548445
Објавен на: 01.08.2020, 22:37
1 / 4

Se izdava

1 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
110 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Vera kotorka 32

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se zdava sprat od kuka vo centar pozadi sudot so smestuvacki kapacitet 5 legla