Број на оглас: 3548416
Објавен на: 26.03.2020, 19:41
1 / 6

Ford galaxy 19 116 pd 2003 god so7 sedista

2.888 € 2.999 €
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet reg do 11 2020 ispravno se samo kes bez zameni cena 2800e