Број на оглас: 3548335
Објавен на: 20.03.2020, 17:26
1 / 8

Porsche cayenne 4.5 v8 turbo look

11.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Porsche
Модел:
Cayenne
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
280 kw / 381 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava porsche cayenne 4.5 v8 turbo look 381ks,napraven kompleten servis,novi gumi,sportski izduv i dr.za poveke info javete se dolu na brojot a moze i na viber na 071 476 816