Број на оглас: 3548324
Објавен на: 01.04.2020, 14:25
1 / 12

🇮🇹PEUGEOT 206 1.4HDI 2006G PLATENI DAVACKI DO REG

2.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇮🇹🇮🇹PEUGEOT 206 1.4HDI 2006G PLATENI DAVACKI DO REG CENA
🔥🔥🔥2950e🔥🔥🔥
📳📳078236950 📳📳
💯Relna kilometraza 166300km 💯
❄️❄️Klima ispavna❄️❄️
2xkluca
Kolata e kako nova bez zabeleski