Број на оглас: 3548116
Објавен на: 03.04.2020, 13:00
1 / 8

Се продава HONDA CIVIC 1.8 V-TEC

1 €
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава HONDA CIVIC 1.8 V-TEC увезена од Швајцарија, од салон замена старо за ново. За подетални информации јавете се на 076 483087, Петар