Број на оглас: 3547956
Објавен на: 23.05.2020, 19:28
1 / 4

Electro voice dvx3150 za zx5 dynacord madras

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Electro voice dvx3150 15 inci 500w rms 1000w mus. Za electro voice ZX5 kutiite i madras serija na dynacord dva komada cisto novi neupotrebuvani.