Број на оглас: 3547889
Објавен на: 21.04.2021, 19:08
1 / 12

Delovi Za MZ 125/150 Od masina

1 МКД
Марка:
MZ
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
1990
Модел:
MZ125/150

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


RADALICA
CILINDER I KLIP
MENJAC
BLOKOVI

BANDASHI
ZMIGAVC, SHTOP, SVETLO
AUSPUH

ZADEN I PREDEN ZAPCHANIK
LANEC
KAPACI

I DR RABOTI SE STO VI TREBA