Број на оглас: 3547780
Објавен на: 04.07.2020, 09:38
1 / 2

Prodavam daska

3.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zadna daska,skoro nova za Wolksvagen Touaran ili vidi sifra(drug model)
Tel. za kontakt: 076-485-358 Vlatko