Број на оглас: 3547683
Објавен на: 07.04.2020, 21:42
1 / 12

Audi A3 1.9 TDI 105ks 77kw(golf,bmw,pasat)

6.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 doneseno od Germanija so servisna kniska na realni kilometri So ful oprema Registrirano do 06-03/2021 so zelen karton 99% zacuvano kolata e na MK Tabli 77KW (105KS)najdobrijot i najekonomicniot motor poseduva 2- kluca prva registracija 2006